almanya dil okulu almanya dil kursları almanya üniversite eğitimi almanya yaz okulu almanya eğitim vizesi almanya genel bilgiler iletisim

Almanya Vİze İşlemleri

Schengen Vizeniz İçin Tüm İşlemler Bizden

Bildiği gibi özellikle Almanya vizesi evrakları ve bir yığın prosedürlerle uğraşmak gayet uğraştırıcı bir işlemler sinsilesidir. Eğer buna ayıracak ufak bir bütçeniz var ise bizim tavsiyemiz profosyonel Almanya vizesi danışmanlığı yardımı almalısınız yönünde olacaktır. Her ne kadar "ben ingilizce veya gerekli ülke dillerini biliyorum", veya "benim daha önce vizem var, bir problem olmaz" şeklinde düşünüyorsanız da, bizim tecrübemiz bu tip başvuruda bulunan kişilerin bir çoğunun hüsrana uğradığı yönündedir. Unutulmamalıdır ki, size bir kere almanya vizesiverilmiş olması, tekrar verileceği anlamı taşımayacağı gibi, gideceğiniz ülkenin dilini bilmeniz de size hiç bir ekstra avantaj sağlamaz.

almanya vizesiSizlere sunacağımız hizmetleri aşağıda bulabilirsiniz.

1994'den beri vize işlemlerinde ki tecrübemiz sonucunda firmamızın vize alma başarı oranı %97.7 civarında seyretmektedir, bu bizce çok büyük bir başarı göstergesidir ve birebir ölçülmüştür. Diğer %2.3 lik bölüm se tamamen firmamız kontrolü dışında gelişen olaylardan ortaya çıkmış, istisnai durumlardır. Bizim tavsiyemiz turist vizesi dahil ne tür vize alacaksanız alın, bu başvuruyu konuda tecrübeli bir firmayla yapmanız yönünde. Çünkü bilinmeniz gerekir ki, pasaportunuzda bir vize reddi damgası size geri dönüşü olmayan şeyler kaybettirebilir ve bunun telafisi parayla bile olamayabilir. Bunu riske atmamak ise tamamen sizin elinizde.

"Ankara'nın en tecrübeli yurtdışı eğitimi ve vize firması olarak Türkiye'nin her yerinden size hizmet vermek bizi her zaman mutlu edecektir"